Relaxační rituály HAMMAM TERAPIE
Budeme hýčkat vaše tělo ošetřením plným vitamínů,minerálů a přírodnim z oblasti Severní Afriky –Maroka
Hammam terapie je vhodná jak pro ženy,tak muže.Jedná se o celkové ošetření těla,jež je prováděno čistě přírodními produkty ať již oleji s vysokým obsahem 100% esenciálního oleje,cukrovými peelingy,či zábaly ze vzácných jílů-přírodní hornina.Vše je prováděno kvalitní přírodní kosmetikou Bio relax-Yasminka
Přípravky jsou prosty veškerých ropných produktů,syntetických barviv,parafinových olejů,konzervantů a umělých parfemací.

ARGANOVÉ NEBE
Exkluzivní celotělové ošetření se zábalem Ghassoul Hammam(léčivá hlína)s obsahem orientálních bylin.Závěrem vám bude vetřen do pleti arganový olej -olej mládí,plný čistého vitamínu E
Arganový olej-obsahuje nejvíce čistého vitamínu E. Je bohatý na nenasycené mastné kyseliny. Vhodný při lupénce,ekzémech .Silně hydratuje.


1 osoba 60 min. 810 Kč            Možno objednat jako dárek

 


SVŮDNÁ JASMÍNOVÁ TERAPIE
Luxusní celotělové ošetření s cukrovým peelingem s Jasmínem Sambac. Zábalem Ghassoul s Jasmínem El Fell a relaxační masáží jasmínovým olejem. Olej z Jasmínu Sambac-vzácný Arabský Jasmín El Fel.Působí antidepresivně,ovliňuje dýchací systém,uvolňuje napětí,při bolestech hlavy,žaludku.Podporuje smyslnost
Přeneste se do světa orientu.


1 osoba 80 min. 1 100 Kč            Možno objednat jako dárek

 TAJEMSTVÍ MAROCKÝCH PRINCEZEN
Jedinečné celotělové ošetření s cukrovým peelingem se Santalem, zábalem Ghassoul s růží Damašskou a masáží orientálním olejem(mimóza,myrha a kadidlo), který byl dříve ceněný drahokamy

1 osoba 80 min. 1 100 Kč              Možno objednat jako dárek

 

 


OKOUZLENÍ ZELENÝM ČAJEM
Zklidňující koupel se solí se zeleným čajem a mořskou řasou a následně masáží prováděnou olejem se zeleným čajem-který harmonizuje meridiány vašeho těla ,navrací energii a výrazně detoxikuje.
Je dávnou pravdou,že zelený čaj velmi příznivě působí na ledviny a játra je velmi silný antioxidant.Harmonizuje fyzické a emoční tělo člověka.


1 osoba 80 min. 1 250 Kč           Možno objednat jako dárek
 

 


ČOKOLÁDOVO -KÁVOVÉ SNĚNÍ
Ošetření uvolňující endorfiny ,úžasný cukrový peeling s arabskou kávou,jejíž revitalizační účinky znali již staří Římané a následně zábalem Ghassoul s čokoládou.Závěrečné ošetření-vetření čokoládového oleje. Ošetření plné vitamínu A,B,E.Vyjímečnost čokolády byla známá již před 2000 lety.Čokoláda stimuluje tvorbu dopaninu a uvolňuje endofinY.
Čokoládová masáž je výborná na vyhlazení a zkrášlení pokožky celulitidy, získání dobré nálady, odplavení toxických látek a uvolnění ztuhlých svalů. Spojení čokolády a hřejivé masáže je opravdovým pokušením pro všechny milovníky sladkého.


1 osoba 80 min. 1 100 Kč              Možno objednat jako dárek

 BOŽSKÉ CITRUSOVÉ OSVĚŽENÍ
Uvolňující koupel se solí s verbenou a citronem a zábalem se zeleného jílu.Na závěr vám vetřeme do kůže lehkou masáží citronový,nebo pomerančový olej.

Citron posiluje cévy,regeneruje pokožku,čistí lymfatické cesty,podporuje tvorbu bílých krvinek.  Čistí mysl i srdce,zmírňuje starosti.


1 osoba 80 min. 1 290 Kč           Možno objednat jako dárek

 RITUÁLY NOHOU
Speciální ošetření zaměřené na vaše nohy.Sestává z koupele,peelingu,masáže a zábalu.

1 osoba 60 min. 710 Kč              Možno objednat jako dárek