K O S M E T I K A

 

Pracujeme se značkou LARENS
Vědci WellU - Larens vyvinuli světově jedinečný komplex biologicky aktivních oligo- a polypeptidů (BIOPEPTIDE COMPLEX), které mají silný účinek proti stárnutí pokožky. Přípravky z řady PEPTIDUM obsahují dokonce 100 x více peptidů, než produkty jiných značek.

 

Pleťové ošetření s kolagenovou maskou

revitalizuje a hydratuje pokožku a vytváří na ní proteinový film,díky přírodním peptidům v ní obsažených. Výrazně zpomaluje proces stárnutí pleti.
Pletové ošetření s kolagenovou maskou zpevnění vaši pokožku díky přírodnímu kolagenu získaného z ryb, jeden z největších objevů 20.století v kosmetologii. Účinky-regenerace a zpevnění.

1 osoba 60 min. 650 Kč         Možno koupit jako dárek

 


 

Pleťové ošetření s liftingovou maskou

1 osoba 60 min. 650 Kč         Možno koupit jako dárek

 

Pleťové ošetření s alginátovou maskou


Pleťová maska AQUA Peel Off Mask představuje komplex látek na bázi kyseliny alginové získávané z mořské řasy Laminaria (mořská kapusta), která má antioxidační, zklidňující a protizánětlivé vlastnosti. Obsahuje aloe vera, která dodává látky mimořádně důležité pro pokožku, jako jsou esenciální aminokyseliny, minerální látky, vitamíny (A, E a B) jakož i polysacharidy a tím podporuje regeneraci buněk. Maska dokonale vyživuje pleť, udržuje optimální hladinu hydratace, pokožka okamžitě nabývá rovnováhu, stává se pružnou, hladkou a zářivou.


1 osoba 60 min. 730 Kč         Možno koupit jako dárek