Relaxační rituály


RELAXAČNÍ RITUÁLY

 

HAMMAM TERAPIE
Budeme hýčkat vaše tělo ošetřením plným vitamínů,minerálů a přírodnim z oblasti Severní Afriky –Maroka
Hammam terapie je vhodná jak pro ženy, tak muže. Jedná se o celkové ošetření těla,jež je prováděno čistě přírodními produkty ať již oleji s vysokým obsahem 100% esenciálního oleje,cukrovými peelingy,či zábaly ze vzácných jílů-přírodní hornina.Vše je prováděno kvalitní přírodní kosmetikou Bio relax-Yasminka Přípravky jsou prosty veškerých ropných produktů,syntetických barviv,parafinových olejů,konzervantů a umělých parfemací.

 

ARGANOVÉ NEBE
Exkluzivní celotělové ošetření se zábalem Ghassoul Hammam(léčivá hlína)s obsahem orientálních bylin. Závěrem vám bude vetřen do pleti arganový olej-olej mládí,plný čistého vitamínu E

Arganový olej-obsahuje nejvíce čistého vitamínu E. Je bohatý na nenasycené mastné kyseliny. Vhodný při lupénce,ekzémech Silně hydratuje.

60 min.       670 Kč / os.                    Možno objednat jako dárek.  SVŮDNÁ JASMÍNOVÁ TERAPIE
Luxusní celotělové ošetření s cukrovým peelingem s Jasmínem Sambac. Zábalem Ghassoul s Jasmínem El Fell a relaxační masáží jasmínovým olejem.

Olej z Jasmínu Sambac-vzácný Arabský Jasmín Sambac-vzácný Arabský Jasmín El Fel. Působí antidepresivně, ovliňuje dýchací systém,uvolňuje napětí, při bolestech hlavy, žaludku. Podporuje smyslnost . Přeneste se do světa orientu.               

80 min.      920 Kč / os.                      Možno objednat jako dárek.  

 TAJEMSTVÍ MAROCKÝCH PRINCEZEN

Jedinečné celotělové ošetření s cukrovým peelingem se Santalem, zábalem Ghassoul s růží Damašskou a masáží orientálním olejem(mimóza,myrha a kadidlo), který byl dříve ceněný drahokamy.                                

80 min.       920 Kč / os.                     Možno objednat jako dárek.  

 


 

OKOUZLENÍ ZELENÝM ČAJEM


Zklidňující koupel se solí se zeleným čajem a mořskou řasou a následně masáží prováděnou olejem se zeleným čajem-který harmonizuje meridiány vašeho těla ,navrací energii a výrazně detoxikuje.
Je dávnou pravdou,že zelený čaj velmi příznivě působí na ledviny a játra je velmi silný antioxidant. Harmonizuje fyzické a emoční tělo člověka.                               

80 min.     1 040 Kč / os.                    Možno objednat jako dárek.  

 

 ČOKOLÁDOVO  KÁVOVÉ SNĚNÍ


Ošetření uvolňující endorfiny, úžasný cukrový peeling s arabskou kávou, jejíž revitalizační účinky znali již staří Římané a následně zábalem Ghassoul s čokoládou. Závěrečné ošetření-vetření čokoládového oleje.

Ošetření plné vitamínu A,B,E. Vyjímečnost čokolády byla známá již před 2000 lety.Čokoláda stimuluje tvorbu dopaninu a uvolňuje endofiny.
Čokoládová masáž je výborná na vyhlazení a zkrášlení pokožky celulitidy, získání dobré nálady, odplavení toxických látek a uvolnění ztuhlých svalů. Spojení čokolády a hřejivé masáže je opravdovým pokušením pro všechny milovníky sladkého.

80 min.       920 Kč / os.                      Možno objednat jako dárek.   

 


 

BOŽSKÉ CITRUSOVÉ OSVĚŽENÍ


Uvolňující koupel se solí s verbenou a citronem a zábalem se zeleného jílu.Na závěr vám vetřeme do kůže lehkou masáží citronový,nebo pomerančový olej.
Citron posiluje cévy, regeneruje pokožku, čistí lymfatické cesty, podporuje tvorbu bílých krvinek. Čistí mysl i srdce,zmírňuje starosti.

80 min.   1 070 Kč / os.                        Možno objednat jako dárek.  

 

 


RITUÁLY NOHOU


Speciální ošetření zaměřené na vaše nohy.Sestává z koupele,peelingu,masáže a zábalu.

60 min.      590 Kč / os.                       Možno objednat jako dárek.   

Co je u nás nového

10.12.2017

Silvestr

Silvestr 2017 ve Wellness Hotelu TATRA ***

15.10.2017

Novobydžovská bowlingová liga

Od pondělí 16.října 2017 se do Wellness Hotelu TATRA vrací Novobydžovská bowligová liga ! Všem družstvům přejeme hodně kvalitních zápasů a sportovního štěstí.

Kontaktujte nás

 
Tel/Fax: 495 491 759
Mobil Recepce: 777 003 273
E-mail:

info@hoteltatra.eu