O nás

Zveme Vás k pobytu v našem komplexu Wellness hotelu TATRA, v historickém centru města Nový Bydžov. Přivítá Vás rodinná atmosféra. Hotel disponuje patnácti dvoulůžkovými pokoji, jedním dvoulůžkovým pokojem pro imobilní, dvěma třílůžkovými a jedním čtyřlůžkovým pokojem. Všechny pokoje jsou vybaveny barevným televizorem se satelitem a koupelnou s vlastním sociálním zařízením. Hlídané parkoviště kamerovým systémem v uzavřeném areálu, zajišťuje bezpečné odstavení Vašeho vozu.

Ve dvou restauracích hotelu usednete k českým i mezinárodním pokrmům, jejichž nabídka uspokojí i nejnáročnější.  V prostorách bowling restaurantu zajišťujeme společenské, rodinné i podnikové akce. Dále je Vám k dispozici celoroční provoz solárního studia - horizontální a vertikální turbosolárium, včetně prodeje solární kosmetiky. Pro Vaše zdraví a duševní pohodu můžete využít dvě sauny s venkovním ochlazovacím bazénkem.

Dále nabízíme relaxační pobyt v solné jeskyni. zde

We would like to invite you to stay in Wellnes hotel TATRA, near by center of town Nový Bydžov. Our staff welcome with a family feeling and they will take care of you all your staing. Hotel offers to sixteen double rooms, including one disabled acces, one room with three beds and one room with four beds. There is television with satelit, individually bath-room with own setlement in all rooms. The hotel has security parking place, which ensure safety parking during your staying. In hotel there in install lift to upper floors.

There are two restaurants in hotel, where we are offering czech and international dish, whose offering meet a claim the most exacting  homelly and bussiness events. There is a projector for your documents, there is possible lending clip chart and we adapt tables for your wish.

In our hotel it is possible to go to a finish sauna, salt cave and solarium. Services are provided by receptionist, where you can asked of any informations of its.

All prices for rooms are including breakfast.

We are looking forward to your visitation.

Hotel se nachází v centru města Nový Bydžov, které je významným střediskem Podcidliní. K odpočinku a relaxaci slouží našim hostům 19 útulných pokojů. Přijeďte za turistickými zajímavostmi a užijte si volný čas i sami pro sebe.

Uspořádáme pro Vás firemní akce, školení, svatby, catering a odpočinkový program (sauna, solná jeskyně, cykloturistika, putování po hradech a zámcích).

Objednávky přijímáme na recepci hotelu na tel.č. 495 491 759, nebo e-mailem email

Na Váš pobyt u nás se těší kolektiv hotelu TATRA.

Ukázka jídel z našeho menu

Jídelní lístek hotel TatraJídelní lístek

MenuMenu

Tipy na výlet

Gotický chrám nacházející se na náměstí Nového Bydžova.

Mapu Nového Bydžova a okolí se všemi památkami naleznete zde.

Morový sloup v barokním stylu postavený na náměstí Nového Bydžova.

více míst na Vaše výlety naleznete zde

Co je u nás nového

15.12.2016

KONEC dalšího slevového portalu - NAKUPvAKCI !!!

NAKUPvAKCI - K R A CH !!!

07.12.2016

Vánoční otevírací doba

Vánoční otevírací doba

Kontaktujte nás

 
Tel/Fax: 495 491 759
Mobil Recepce: 777 003 273
E-mail:

info@hoteltatra.eu