Masáže, peelingy a zábaly

 

Wellness masáž 25 minut   -   410 Kč

Wellness masáž 55 minut   -   590 Kč

Wellness masáž 85 minut   -   850 Kč

 

Relaxační masáž se individuálně zaměřuje na problémové partie klienta a je založená na osobním přístupu.

(Záda, šíje, lopatky, ramena, horní - dolní končetiny, celkvá masáž)

________________________________________________________

 

Masáž s kokosovým zábalem 50 minut -  820 Kč

Kokosové máslo dlouhodobě hydratuje a zvláčňuje pokožku. Nádherně voní.

________________________________________________________

 

Antistresová masáž hlavy, šíje a obličeje 25 minut - 410 Kč

Antistresová masáž hlavy, šíje a obličeje 55 minut - 590 Kč

 

Antistresová masáž plosek nohou a lýtek 25 minut - 410 Kč

Antistresová masáž plosek nohou a lýtek 55 minut - 590 Kč


Antistresové masáže mají příznivý vliv na lidskou psychiku při únavě, stresu a vyčerpání způsobených každodenním shonem. Ať už si vyberete masáž hlavy, šíje a obličeje či masáž plosek nohou a lýtek, budete od nás odcházet krásně odpočatí a plní energie. Provádíme 25 a 55 minutové masáže.

_________________________________________________________

 

Masáž BIO konopným olejem 25 minut - 450 Kč

Masáž BIO konopným olejem 55 minut - 640 Kč

Masáž BIO konopným olejem 85 minut - 910 Kč

 

Konopný olej má výborné regenerační, zvláčňující, zklidňující, protizánětlivé a promašťující schopnosti, posiluje odolnost pokožky a obsahuje velké množství vitamínů.

_________________________________________________________

 

Masáž BIO kokosovým olejem 25 minut - 450 Kč

Masáž BIO kokosovým olejem 55 minut - 640 Kč

Masáž BIO kokosovým olejem 85 minut - 910 Kč

 

Kokosový olej dlouhodobě hydratuje a zvláčňuje pokožku, snadno se vstřebává a nezanechává nepříjemný pocit mastnoty. Je vhodný i pro velmi citlivou pokožku.

_________________________________________________________Masáž BIO arganovým olejem 25 minut -   520 Kč

Masáž BIO arganovým olejem 55 minut -   720 Kč

Masáž BIO arganovým olejem 85 minut - 1020 Kč

 

Arganový olej je jedním z nejvzácnějších na světě. Pro marocké ženy je po staletí skutečným, přírodním elixírem mládí. Přezdívá se mu proto "marocké zlato". Má vynikající účinky jako ochrana pleti před stárnutím, zamezuje tvorbě strií, hydratuje suchou pokožku, léčí akné a další kožní problémy. Zároveň snižuje bolestivost a ztuhlost svalů a kloubů.

_________________________________________________________

 

Bylinková masáž 55 minut - 640 Kč

Bylinková masáž 85 minut - 910 Kč

 

Vyberte si svou bylinku:

Meduňka lékařská - má zklidňující účinky, snižuje stres a uvolňuje napětí. Působí příznivě při nervozitě, migrénách, stavech úzkosti a nespavosti. Pomáhá při pohmožděninách, otocívh a revamtismu.

Heřmánek pravý lékařský - pomáhá od bolesti a navozuje pocit uvolnění. Je obzvláště vhodný pro celkovou fyzickou a psychickou relaxaci při únavě a vyčerpání. Příznivě působí na pleť, zejména na pleť problmatickou a poškozenou.

Měsíček lékařský - výborný na exémy, akné, pohmožděné svaly. Má protizánětlivé a hojivé účinky, čistí krev, podporuje krevní oběh, lymfatický systém a působí preventivně proti křečovým žilám.

__________________________________________________________

 

Medová detoxikační masáž 60 minut - 690 Kč

 

Účinná detoxikační metoda, která pomáhá při stresu, nezdravém životním stylu, chronických nemocech a únavě. Nejde o klasickou masáž, může být mírně bolestivá. Provádíme 60 minutovou masáž.WELLNESS PROCEDURY

Exclusive peeling a masáž s podmanivou vůní 50 minut -                850 Kč

Exclucive peeling a masáž s podmanivou vůní 80 minut -             1 050 Kč

 

Peeling výborně odstraňuje odumřelé buňky a současně nasycuje pokožku potřebnými minerály. Odvádí toxiny a čistí pokožku, hluboce čistí póry a pomáhá pokožce „dýchat“.VYBERTE SI JEDNU ZE TŘÍ VŮNÍ:

Růže - olej s jemnou a svůdnou vůní růží, přírodní olej s vysokým podílem vzácné Růže de Mai a Růže damašské - pokožku chrání a regenerují, Dodávají jí hebkost a jemnost. Velmi příznivě působí na problematickou, zralou a stárnoucí pleť. Obnovují ženskou energii, pozitivně ovlivňují náladu, působí afrodiziakálně. Navíc zanechají pokožku hladkou a hebkou, s vůní růžových olejů.

Polynesia -exotická a smyslná vůně - pro relaxaci, povzbuzení a harmonizaci psychiky. Uvolňuje napětí, dodá tělu i pokožce vitalitu,energii a navodí příjemný odpočinek. Zároveň pokožku zanechá hebkou, vláčnou a krásně provoněnou vzácnými oleji.

Yuzu - Japonské ovoce - účinky oleje osvěží psychiku při únavě a vyčerpání. Podporuje koncentraci, soustředění a zlepšuje náladu. Pokožku pročišťuje, hydratuje a účinně regeneruje. Zvláčňuje ji a navrací ji svěžest, zářivost a vitalitu. Chrání pleť před oxidačním stresem, zpomaluje stárnutí a zlepšuje pružnost pokožky. Pomáhá mírnit bolesti hlavy.

__________________________________________________________

 

Aromaterapeutická masáž 55 minut - 670 Kč

Aromaterapeutická masáž 85 minut - 950 Kč

 

Aromaterapeutická masáž, blahodárně působící na vaše tělo a mysl, se provádí v souladu s klasickými masérskými hmaty za použití éterických olejů, které individuálně vybereme podle vašeho aktuálního psychického a fyzického rozpoložení.RELAXAČNÍ MASÁŽNÍ PROCEDURY

 

Masáž horkými lávovými kameny - záda a šíje        45 minut - 590 Kč

Masáž horkými lávovými kameny - celková masáž   80 minut - 850 Kč

 

Horké lávové kameny se po nahřátí přikládají na důležitá energetická místa nebo místa na těle, kde se předpokládá zvýšené ukládání napětí ve svalech a tedy místa, kde jsou časté svalové bolesti nebo se zde ukládá svalové napětí.

_________________________________________________________


Čokoládová fantazie - masáž záda + zábal 60 minut - 640 Kč

 

Čokoládová masáž je výborná na vyhlazení a zkrášlení pokožky celulitidy, získání dobré nálady, odplavení toxických látek a uvolnění ztuhlých svalů. Spojení čokolády a hřejivé masáže je opravdovým pokušením pro všechny milovníky sladkého.

_________________________________________________________

 

PEDIKÚRA

Suchá pedikůra 60 min. - 330 Kč

Suchá pedikúra je bezbolestná procedura, při které dochází k ošetření nohou přirozeným způsobem - broušením. Nejprve je provedena desinfekce nohou. Následuje odbroušení zrohovatělé kůže, bezbolestné odstranění kuřích ok a zarostlých nehtů, zbroušení nehtů a ošetření jejich okolí pomocí rotační brusky. Vše je zakončeno masáží chodidel.

 

Co je u nás nového

15.12.2016

KONEC dalšího slevového portalu - NAKUPvAKCI !!!

NAKUPvAKCI - K R A CH !!!

07.12.2016

Vánoční otevírací doba

Vánoční otevírací doba

Kontaktujte nás

 
Tel/Fax: 495 491 759
Mobil Recepce: 777 003 273
E-mail:

info@hoteltatra.eu